jaarvergadering 16 mei 2019

Op donderdag 16 mei 2019 zal om 20.00 uur de jaarvergadering van de Buurtvereniging Lopikerkapel in Buurthuis D’Ouwe School plaatsvinden. In dit bericht is een hyperlink toegevoegd, waarmee u het voorblad, de agenda en de notulen van de vergadering van vorig jaar kunt lezen.

Vanaf 19.30 uur staat de koffie klaar. U kunt het financieel jaarverslag ter plaatse inzien voor de vergadering.

Helaas is het ons nog niet gelukt om een nieuw bestuurslid te vinden die ons bestuur weer compleet maakt. Dit jaar ontstaat er wederom een vacante plek in het bestuur (Secretaris). Hierdoor wordt het aantal bestuursleden wat zitting heeft in het bestuur erg krap om de dagelijkse gang van zaken en alle activiteiten te kunnen blijven organiseren. Wij doen dringend een beroep op onze leden om het bestuur van onze vereniging weer compleet te maken. Zonder een bestuur zal de vereniging moeilijk in stand te houden zijn. Ben je geïnteresseerd om bestuurslid te worden maar wil je weten wat dat precies inhoud? Kom dan vooral bij de jaarvergadering langs of benader voor die tijd een van de bestuursleden.

Wij hopen dat we veel leden mogen verwelkomen op deze avond. Graag tot donderdag 16 mei!